triploc
Anunturi
La noi 1+1=3
Pentru 2 anunturi activate prin SMS sau PayPal de la acelasi numar de telefon primiti un
ANUNT GRATUIT*!
Toate anunturile au valabilitate nelimitata
ADAUGA ANUNT
Pachete anunturi cu plata online !
ANUNTURI JUDET
AFISEAZA
CURS VALUTAR
26 Sep 2016
USD: 3,9589 RON
EUR: 4,4504 RON
STAREA VREMII
Alege oras:
Vremea in Romania
ANUNTURI RANDOM
1 2 »
Ordoneaza dupa:
Angajam confecționere mașina simplă,  triploc k si uberdeck
1.400,00 RON
RESPONSABILITATI: Primeste repere croite de la alimentator, le ordoneaza si executa operatiile tehnologice repartizate conform procesului tehnologic; Realizeaza timpul din procesul tehnologic pe
B/Bucuresti
0767.341.095
DETALII
Angajam confectioner uniforme
1.300,00 RON
candidatul ideal • experienta minim 3 ani in confectionarea produselor de imbracaminte femei (realizarea produsului cap-coada): rochii, bluze, camasi, fuste, pantalon, sacouri. • persoan
B/Bucuresti, Sectorul 1
0737.728.042
DETALII
Confectionere
1.100,00 RON
masina liniara triploc fabrica confectii camasi tricouri salopete ctr munca salariu tich masa sector 1.
B/Sector 1
0731.022.108
DETALII
Angajam croitorese
angajam croitorese pentru: masini de cusut simple, triploc, masa de croit, croitor tiparist. se ofera carte de munca, salar minim 1300 lei. tel: 0769 996 183. email: atelier_productie@yahoo.com
B/Bucuresti, Sect 3
0769.996.183.
DETALII
Angajam confectioner
atelier croitorie angajeaza personal pentru: croit, masini cusut liniare (simple) si triploc oferim: salariu atractiv, carte de munca, bonusuri. tel: 0769/192090. e-mail: atelier_productie@yahoo.com
B/Bucuresti
DETALII
Angajam personal sala de croit
angajam personal sala de croit: confectioner masina liniara, triploc si uberdeck. salariul este atractiv, timp de lucru: norma intreaga. telefon: 0769 192 090
B/Bucuresti
0769.192.090
DETALII
Vand afacere la cheie - atelier modern de confectii textile
1,00 RON
vand afacere la cheie - atelier confectii textile amenajat, dotat si utilat modern cu 34 utilaje (liniare automate cu taiere ata, triplock 4 si 5 fire, uberdeck, butoniera, nasturi, stafir, toate noi
VS/Vaslui
0749.096.436
DETALII
Croitoreasa perdele si draperii
10,00 RON
detin doua masini cusut liniara si triploc doresc colaborare pentru a coase la domiciliul meu perdele, draperii, storuri.pot asigura si masuratori si montaje, pot elibera factura la cerere
B/Bucuresti
0722.458.343
DETALII
10,00 RON
B/Bucuresti
DETALII
Vand masini de cusut industriale
1,00 RON
triplock brother - 4 fire ef -n11-12-4 as023f0. triplock sirula 5 fire-757 f-516m2-35. triplock sirula 4 fire -747 f-512m2-25. uberdeck siruba cu capac - f007 w122-364....
B/Sector.6
0785.888.850
DETALII
Lucrator croitorie
0,00 RON
atelier de croitorie angajeaza lucrator cu experienta (liniara, triploc, butoniera).zona crangasi, sector 6.
B/Bucuresti
0736.650.836
DETALII
Vand deosebit de avantajos masini de tricotat
2.000,00 EUR
vand foarte avantajos, masini de tricotat passap -e6000 (300eur/buc), kett -(100 eur/buc) - triplock - ( 150 eur/buc- butoniera -(150 eur/buc) -uberdeck -(100 eur/buc) deasemenea vand si luviscol (
B/Bucuresti
DETALII
Vand urgent masini de cusut
100.000,00 EUR
masini de cusut, vand urgent masini de cusut industriale echipate complet, triploc+surje, presa calcat, triploc, butoniera, masini nasturi, curitz etc negociabil.
B/Bucuresti
0762.693.357
DETALII
1 2 »
Valid HTML 4.01 Transitional

E-paymentVisaVerified by VisaMastercardMasterCard Secure Code